• המחיר המעולה
  • חדש
כרית מושב לרכב למושב רכב ומשאית מושב משרד כסאות גלגלים כיסאות גלגלים Coccyx תמיכה Sciatica, כרית מושב מכונית קצף של כאבי גב תחתון.

כרית מושב לרכב למושב רכב ומשאית מושב משרד כסאות גלגלים כיסאות גלגלים Coccyx תמיכה Sciatica, כרית מושב מכונית קצף של כאבי גב תחתון.

 
ILS 32.99

כמות
בחנות.

【כרית מרגונה】 : כריות מושב מכוניות כרית צפיפות גבוהה למושב רכב מושב מכונית כיסא כיסא גלגלים קוקציקס תומכת בירך, עצב, סקיאטיקה, כרית מושב קצף של כאבי גב. 【קצף זיכרון בצפיפות גבוהה】 : כרית מושב לרכב של מרגונה עשויה 100% פרימיום קצף זיכרון בצפיפות גבוהה כוללת רכות מאוזנת חסרת צבע וחסרי ריח. זיכרון ביניים קצף חוסן לחץ מרגיע טוב, חיים ארוכים ללא עיוות. 【עיצוב מעשיות יותר】 : תחתית גומי ללא החלקה ורצועה מתכווננת לשמירה על כרית יציבה ובטוחה. כיסוי נשימה נושם משיכה נסתרת, אתה יכול לנקות אותה נשלפת. הערה : כרית מושב המכונית תגיע מקופלת אך תשתטח בשימוש ראשון. 【השתמש באופן נרחב】 : בקלות לקיחת כרית מושב מכונית ניידת זו עם הרצועה המתכווננת, תוכלו ליהנות מהנוחות מבלי לסבול מכאבים בכיסא המשרד, כסא גלגלים, כוננים ארוכים, תוך כדי צפייה בטלוויזיה או באמצעות המחשב. תכנון לנהג רכב ומשאיות, עובד משרדים, משק בית והריון. 【הקלה על כואבים לאחור】 : עובי וגודל מושלמים, עיצוב גזרות קוקסיקס v ארגונומי, שנועד להקל על הלחץ על עמוד השדרה התחתון ולהפחית את כאבי עצם הזנב, אך הוא לא יבטל לחלוטין את כל הסימפטומים. תמיכה נוחה וחזקה ולא קל לעיוות. קצף זיכרון יכול להקל על עצב סיאטי וכאבי גב תחתון. מאפשר לך לשבת יותר בנוחות מהרגיל. בד רשת פוליאסטר כיסוי חיצוני. הכריכה רחיצה. לא ניתן לשטוף את קצף הזיכרון. תחתון גומי טבעי וספיחה חזקה. לא יעבור בקלות ויישאר במקום. לא יפגע במושב המלאי. מאפיינים : . -החומר : 100% קצף זיכרון פרימיום עם כיסוי רחיץ חומר סריגה נושם. -גודל : 17.7 * 16.9 * 2 אינץ ' /46 ס"מ x 43 ס"מ x 5 ס"מ (L * W * H). -שכבה אמצעית קצף זיכרון מגיעה באפשרויות רכות ויציבות ונמשכות זמן רב. זה יהפוך את מושב המכונית שלך להרבה יותר נוח. -כרית מושב אורתופדית של קצף זיכרון מספקת נוחות על משטחים קשים ביותר, כסאות משרדים וכיסאות גלגלים. תכנון למושב המכונית, כיסא משרדים, משק בית והריון. -הצורה המתוארת מבטיחה תנוחה נכונה מבחינה אנטומית להטבות לטווח הארוך. תכולת החבילה : . -1 x כרית מושב לרכב. אנא הזכירו : בגלל המאפיינים הפיזיים המיוחדים של חומר קצף זיכרון, כרית טריז המושב שלנו עשויה להיות מעט קשה כאשר בחורף קר מאוד. זה יהפוך לנוח אחרי 5 דקות של שימוש. כרית מושב המכונית תגיע מקופלת אך תשתטח בשימוש ראשון. שתי תכונות שונות מאחרות : . 1. גודל כריות מושב המכונית שלנו לנהיגה מתאים לרוב מושבי הרכב , אך רוב מושבי הרכב האחרים כרית בשוק הם קטנים מדי למושבי רכב. 2. כרית מושב כרית המכונית שלנו ממשיכה לתמוך לאורך כל השנה אפילו במזג אוויר קר, אך רוב האחרים בשוק הופכים להיות קשים כמו אבן בחורף הקר. כרית המושב שלנו עשויה מחומר קצף זיכרון ריבאונד מהיר משודרג הכולל תמיכה בכל השנה. ספק תמיכה וכרית לרגלך 、 ירך וישבן.


אודות המוצר

מבצעים דומים