• המחיר המעולה
  • חדש
DIY DC מנוע JGA25-370 מנוע DC מנוע DC מנוע 12V מנוע חשמלי מנוע גבוה מומנט גבוה CW CCW היפוך צעצועים וכלים ביתיים: 646 סלד)

DIY DC מנוע JGA25-370 מנוע DC מנוע DC מנוע 12V מנוע חשמלי מנוע גבוה מומנט גבוה CW CCW היפוך צעצועים וכלים ביתיים: 646 סלד)

 
ILS 3.00

כמות
בחנות.

התנגדות לטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני שחיקה גבוהה, יכולת נשיאה חזקה, חוסן ועמידות, ומגנה ביעילות על הגוף המנועי תיבת ההילוכים. -כיוון סיבוב מוטורי : CW או CCW, תומכים בסיבוב הפוך; שלוט על סיבוב השעון או נגד כיוון השעון של המנוע על ידי שינוי החיבור של הקטבים החיוביים והשליליים. המנוע מתאים לכל מיני ציוד לאוטומציה של מיקרו. כל עוד אתה מאשר שהמתח והמומנט של המנוע שתבחר מתאימים למתח ולעומס של הפרויקט שלך לפני הרכישה, אין גבול לטווח השימוש במנוע. -אנה מומלץ שהעומס ההנדסי שלך לא יעלה על המומנט המדורג; בחר את מהירות העומס ב- DC12 V. חומר הובלה : ציוד מתכת הופך את חיי המנוע ליותר ארוכים. התנגדות לטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני שחיקה גבוהה, יכולת נשיאה חזקה, חוסן ועמידות, ומגנה ביעילות על הגוף המנועי תיבת ההילוכים. -כיוון סיבוב מוטורי : CW או CCW, תומכים בסיבוב הפוך; שלוט על סיבוב השעון או נגד כיוון השעון של המנוע על ידי שינוי החיבור של הקטבים החיוביים והשליליים. המנוע מתאים לכל מיני ציוד לאוטומציה של מיקרו. כל עוד אתה מאשר שהמתח והמומנט של המנוע שתבחר מתאימים למתח ולעומס של הפרויקט שלך לפני הרכישה, אין גבול לטווח השימוש במנוע. -אנה מומלץ שהעומס ההנדסי שלך לא יעלה על המומנט המדורג; בחר את מהירות העומס ב- DC12 V. חומר הובלה : ציוד מתכת הופך את חיי המנוע ליותר ארוכים. קשיחות טובה, עמידות בפני השפעה, איכות הנשיאה וחיי השירות של מנועי הילוכים משופרים ועמידים במיוחד. מודל : JGA25-370 USES : מכשירי יישום ביתיים : 12 Vfeature : -טור המוטור כיוון : CW או CCW, תומך בסיבוב הפוך; שלוט בכיוון השעון או בסיבוב נגד כיוון השעון של המנוע על ידי שינוי החיבור של הקטבים החיוביים והשליליים.-המנוע מתאים לכל מיני ציוד לאוטומציה של מיקרו. כל עוד אתה מאשר שהמתח והמומנט של המנוע שתבחר מתאימים למתח ולעומס של הפרויקט שלך לפני הרכישה, אין גבול לטווח השימוש במנוע.-מומלץ לעומס ההנדסי שלך לא לחרוג מהמומנט המדורג; בחר את מהירות העומס בחומר DC12 V.-Gear : ציוד מתכת הופך את חיי המנוע ליותר ארוכים. מקומות ניתנים לניתוח : מכשירי בית משקל תוצר משקל : 150 גרם / 5.29 גודל אונקציות (אורך * רוחב * גובה) : 68 * 20 * 20 מ"מ / 2.68 *0.79*0.79 אינץ 'משקל תפוס : 150.0 גרם/5.29 אוזפוק כלול : 1 x מנוע חשמלי.


אודות המוצר

מבצעים דומים