• המחיר המעולה
  • חדש
Nidec PS4 מאוור

Nidec PS4 מאוור

 
ILS 14.65

כמות
בחנות.

Nidec PS4 Fan Fan צוין מאוורר קירור מעבד עבור קונסולת משחק PS4-1000, מושלם עבור הישן או השבור שלך. מאוורר קירור גמיש של PS4 מאוורר הוא ביעילות להפחתת חום, לשמור על הטמפרטורה הנכונה כדי לשמור על כל חלקי קונסולת המשחקים פועלים היטב. NIDEC PS4 FAN PLATE BASE METAL עם גזרות מדויקות משפרות את היציבות והאיזון, מתאימים היטב לקונסולת המשחק. החלפת מאוורר PS4 עשויה מחומר ABS באיכות גבוהה, יציבה ועמידה לשימוש. קל ונייד, קל להתקנה ולהחלפה. Nidec PS4 Fan Fan צוין מאוורר קירור מעבד עבור קונסולת משחק PS4-1000, מושלם עבור הישן או השבור שלך. מאוורר קירור גמיש של PS4 מאוורר הוא ביעילות להפחתת חום, לשמור על הטמפרטורה הנכונה כדי לשמור על כל חלקי קונסולת המשחקים פועלים היטב. NIDEC PS4 FAN PLATE BASE METAL עם גזרות מדויקות משפרות את היציבות והאיזון, מתאימים היטב לקונסולת המשחק. החלפת מאוורר PS4 עשויה מחומר ABS באיכות גבוהה, יציבה ועמידה לשימוש. קל ונייד, קל להתקנה ולהחלפה. 1. אוהד קירור מעבד צוין עבור קונסולת המשחק PS4-1000, מושלם לאחד הישן או השבור שלך .2. מאוורר קירור גמיש הוא ביעילות להפחתת חום, לשמור על הטמפרטורה הנכונה כדי לשמור על כל חלקי קונסולת המשחקים לרוץ היטב .3. צלחת בסיס מתכת עם גזרות מדויקות משפרת את היציבות והאיזון, מתאימה היטב לקונסולת המשחק .4. עשוי מחומר ABS באיכות גבוהה, יציב ועמיד לשימוש .5. קל ונייד, קל להתקנה ולהחלפה. מפרט : תיאור : מאוורר קירור מעבד זה מעוצב במיוחד לקונסולת המשחק PS4-1000, הנמצאת בשימוש נרחב לפיזור חום, ושמירה על קונסולת המשחקים פועלת היטב. כך שתוכלו ליהנות מהמשחקים שלכם כמו שאתם אוהבים, ולעולם לא לדאוג לקונסולת המשחק שלכם מתחממים יתר על המידה. איכות גבוהה ועמידה לשימוש. תכונות : מאוורר קירור מעבד מוגדר עבור PS4-1000 Game Console, מושלם עבור הישן או השבור שלך. מאוורר קירור גמיש הוא ביעילות לצורך התהפכות, לשמור על הטמפרטורה המתאימה כדי לשמור על כל חלקי המשחק בסולרנינג היטב. צלחת בסיס מתכת עם גזרות מדויקות משפרות את היציבות והאיזון, מתאימה היטב לקונסולת המשחק. עשוי מחומר ABS באיכות גבוהה, עמיד לשימוש. קל ונייד, קל להתקנה andreplace.periations : צבע : שחור + חומר כסף : ABS + תאימות מתכת : עבור PS4-1000 מתח עבודה : DC 12 V גודל : בערך. 12 * 10.5 * 3.2 ס"מ / 4.7 * 4.1 * 1.3 אינץ 'גודל החבילה : בערך. 12 * 11 * 4 ס"מ / 4.7 * 4.3 * 1.6 אינץ 'משקל : 132 גרם משקל חבילה : 136 גרם רשימת חבילות : 1 * מאוורר קירור עבור PS4-1000 (משחק קונסולי לא כלול.) הערה : שימו לב שהסוג החדש והסוג הישן של זה המוצר יישלח באופן אקראי, וודא שלא אכפת לך לפני שתזמין.


אודות המוצר

Description:
This CPU cooling fan is specially designedfor PS4-1000 game console, which is widely used for heat dissipation, and keepthe game console running well. So that you can enjoy your games as much as youlike, and never worrying about your game console is overheating. High qualityand durable to use. :
Features:
Specified CPU cooling fan for PS4-1000 gameconsole, perfect for your old or broken one. :
Flexible cooling fan is effectively for heatreducing, maintain the proper temperature to keep all parts of the game consolerunning well. :
Metal base plate with precise cutouts enhancethe stability and balance, fit well with the game console. :
Made of high quality ABS material, stableand durable to use. :
Light and portable, easy to install andreplace.:
Specifications:
Color:
Black + Silver
Material:
ABS + Metal
Compatibility:
For PS4-1000
Working Voltage:
DC 12V
Size:
Approx. 12 * 10.5 * 3.2cm / 4.7 * 4.1* 1.3in
Package Size:
Approx. 12 * 11 * 4cm / 4.7 *4.3 * 1.6in
Weight:
132g
Package Weight:
136g
Package List:
1 * Cooling Fan for PS4-1000 (Game consoleis NOT included.):
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

מבצעים דומים