• המחיר המעולה
  • חדש
אמנות גולדן סטייט, חבילה של 50, 4x6 תיקיות תמונות, מסגרת תמונה קרטונית, כרטיסי מסגרת צילום נייר, ברכות/כרטיסי הזמנה, אירועים מיוחדים:

אמנות גולדן סטייט, חבילה של 50, 4x6 תיקיות תמונות, מסגרת תמונה קרטונית, כרטיסי מסגרת צילום נייר, ברכות/כרטיסי הזמנה, אירועים מיוחדים:

 
ILS 27.69

כמות
בחנות.

אמנות גולדן סטייט היא ספקית מובילה של לוחות MAT ומסגרות תמונות עם מגוון רחב לבחירתך. מוצרים איכותיים בשירותים מצוינים היא הסיבה שכולם מאמנים ועד פרמרים בהתאמה אישית ועד צלמים סמכו על יצירות האמנות שלהם עם המוצרים שלנו במשך למעלה מעשור. התאם אישית את יצירות האמנות שלך וקשט את הבית שלך!. מידות : גודל פתיחת תמונה : 3-1/2 "x 5-1/2". הממדים הכוללים : 6 "x 8". איכות גבוהה : העשוי חומצה חופשית קרטונים באיכות גבוהה. כל שכבה היא 1/16 "עובי. מסגרות צילום DIY : כל כרטיס צילום ריק בפנים כדי לכתוב הודעה בהתאמה אישית, ברכה, הערה או רישום כדי להפוך אותם למשמעותיים יותר. כולל מילים" לשמוח תמיד "על הכריכה עם תמונת מלאך. רב -הבנה : השתמש בכרטיסי הכנסת הצילום לחתונות, ברכות, מקלחות לתינוקות, ימי הולדת, ימי נישואין, חג המולד, סיום לימודים, ולנטיין, חג ההודיה של Halloweens וחופשות; תן לחברים ולמשפחה בהווה. תפאורה ביתית מושלמת : הצגת כרטיסי מסגרת הצילום על שולחנות השולחן , דלפקים, מדפי ספרים ושולחן עבודה כדי לגרום לבית או למשרד להרגיש מיוחדים וייחודיים. מידות : גודל פתיחת צילום : 3-1/2 "x 5-1/2". מידות כוללות : 6 "x 8". איכות גבוהה : עשוי חומצה חופשית קרטון איכותי. כל שכבה עובי 1/16 ". מסגרות צילום DIY : כל כרטיס צילום ריק בפנים כדי לכתוב הודעה בהתאמה אישית, ברכה, הערה או רישום כדי להפוך אותם למשמעותיים יותר. כולל מילים "לשמוח תמיד" על הכריכה עם תמונת המלאך. רב-תכלית : השתמש בכרטיסי הכניסה לצילום לחתונות, ברכות, מקלחות לתינוקות, ימי הולדת, ימי נישואין, חג המולד, סיום לימודים, ולנטיין, חג ההודיה של Halloweens וחופשות; תן לחברים ולמשפחה כווה. תפאורה ביתית מושלמת : הצג את כרטיסי מסגרת הצילום על שולחנות שולחנות, מונים, מדפי ספרים ושולחן עבודה כדי לגרום לבית או למשרד שלך להרגיש מיוחדים וייחודיים.


אודות המוצר

מבצעים דומים