• המחיר המעולה
  • חדש
חיישן אוטומטי רכוב על קיר שתן על קיר ברזל משתנה, שתן מפלדת אל חלד עם מערכת שטיפה אוטומטית, אנכיות אינדוקציה של נירוסטה משתנה שטיפה (גודל:

חיישן אוטומטי רכוב על קיר שתן על קיר ברזל משתנה, שתן מפלדת אל חלד עם מערכת שטיפה אוטומטית, אנכיות אינדוקציה של נירוסטה משתנה שטיפה (גודל:

 
ILS 3.00

כמות
בחנות.

1. בחירת חומרים : נירוסטה עבה 304 מאומצת כולה, שיש לה את המאפיינים של קשיות גבוהה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות לעיוות. המשטח משולב עם תהליך רישום תיל, העמיד בפני שריטות וניתן להשתמש בו בביטחון. כיסוי חיצוני נירוסטה נגד נירוסטה אנטי-חסימה, נפרד מהריח המוזר. 2. תרחישים רלוונטיים : שתן נירוסטה עם רכוב על קיר נמצאים בשימוש נרחב בבתים, מלונות, מסעדות וכו ', המתאימים לבתי ספר, בתי כלא, KTV, בתי חולים, קניונים, תחנות ומקומות ציבוריים אחרים, עיצוב יעיל, יפה ומעודן , מתאים לכל חדר אמבטיה וחדר אמבטיה. 3. תכנון אינדוקטיבי : חיישן האינפרא אדום יכול לשלוט באופן מושכל בשטיפה בהתאם לתדירות השימוש, תוך הימנעות מבזבוז מים. יש לשטוף 3 שניות כשהאדם מתקרב, ושוטט שוב ​​למשך 6 שניות לאחר שהאדם עוזב. טווח החישה הוא בטווח של 55 ס"מ. Extract חדר האמבטיה המותקן על קיר מוסיף אלמנטים מעודנים ופשוטים לחדר האמבטיה שלך. ☆☆☆ שתן על קיר קרמי באיכות גבוהה זה מאופיין בעיצוב יעיל, המתאים מאוד לכל חדר אמבטיה. 1. בחירת חומרים : נירוסטה עבה 304 מאומצת כולה, שיש לה את המאפיינים של קשיות גבוהה, עמידות בפני קורוזיה ועמידות לעיוות. המשטח משולב עם תהליך רישום תיל, העמיד בפני שריטות וניתן להשתמש בו בביטחון. כיסוי חיצוני נירוסטה נגד נירוסטה אנטי-חסימה, נפרד מהריח המוזר. 2. תרחישים רלוונטיים : שתן נירוסטה עם רכוב על קיר נמצאים בשימוש נרחב בבתים, מלונות, מסעדות וכו ', המתאימים לבתי ספר, בתי כלא, KTV, בתי חולים, קניונים, תחנות ומקומות ציבוריים אחרים, עיצוב יעיל, יפה ומעודן , מתאים לכל חדר אמבטיה וחדר אמבטיה. 3. תכנון אינדוקטיבי : חיישן האינפרא אדום יכול לשלוט באופן מושכל בשטיפה בהתאם לתדירות השימוש, תוך הימנעות מבזבוז מים. יש לשטוף 3 שניות כשהאדם מתקרב, ושוטט שוב ​​למשך 6 שניות לאחר שהאדם עוזב. טווח החישה הוא בטווח של 55 ס"מ. Extract חדר האמבטיה המותקן על קיר מוסיף אלמנטים מעודנים ופשוטים לחדר האמבטיה שלך. ☆☆☆ שתן על קיר קרמי באיכות גבוהה זה מאופיין בעיצוב יעיל, המתאים מאוד לכל חדר אמבטיה.一一一 一一 ☆☆☆☆☆ 一一一一 一一 一一 (. ♥ ᴗ ♥) המשתנה הנירוסטה המותקנת על קיר נמצא בשימוש נרחב בכל מיני משפחות, מלונות, מסעדות ומקומות ציבוריים אחרים כמו בתי ספר, בתי כלא, KTV, בתי חולים, קניונים, תחנות וכו 'שתן האסלה היעיל מאמצים עיצוב רכוב על קיר, ופרטים ופונקציות מעולים יכולים ליצור תחושה נוחה יותר לחדר האמבטיה שלך. : שיטת קיר-רכיבה על קיר : ניקוז קיר, ניקוז טחון אביזרים של אביזרים : שתן, חיישן, אביזרי צינור קיר לתרחישים הניתנים לניתוח : מלונות, משפחות, בתי ספר, בתי כלא, סורגים, KTV, תחנות ומקומות ציבוריים אחרים תיאור : כל החומר עשוי מ -304 אלחוק עבה פלדה, עם קשיות גבוהה, ללא עיוות, ומוצק ויציב יותר; עיצוב חריצים עמוק סגלגל, נוח יותר לשימוש; פינות עגולות, קל לניקוי, ניתן לשטוף במים; לחוש גוף אנושי דרך קרן אינפרא אדום ושטיפת שתן; ישים מקומות ומשפחות ציבוריות שונות. 一一一 一一 ☆☆☆☆☆ 一一一一 一一 [על השירות] ☆ יש לנו צוות משלנו כדי להבטיח את איכות המוצרים שלנו. מוצרים נוחים ומגוונים יותר. ☆ אנו מבטיחים את המחיר הטוב ביותר ממפעל לצרכן. ☆ אם יש לך בעיות במהלך השימוש, אנא צור איתנו קשר. נחזור אליך תוך 12 שעות.


אודות המוצר

מבצעים דומים