• המחיר המעולה
  • חדש
Luoye 2 PCS מדפי קיר צפים אקריליים, מדפי תצוגה שקופים רכובים על קיר מדף קיר אמבטיה בלתי נראה, קיר קל לקיר, מתאים למשרד, למטבח וחדר אמבטיה.

Luoye 2 PCS מדפי קיר צפים אקריליים, מדפי תצוגה שקופים רכובים על קיר מדף קיר אמבטיה בלתי נראה, קיר קל לקיר, מתאים למשרד, למטבח וחדר אמבטיה.

 
ILS 2.33

כמות
בחנות.

בנייה עמידה ומוצקה - העשויה מעובי אקרילי עמיד עד 4 מ"מ, המדפים המותקנים בקיר מספקים עמיד בפני מזג אוויר מעולה והוא חזק ובטוח יותר מזכוכית. להבטיח עמידות והגנה טובים יותר מפני פגיעה ושבירה בלתי צפויים. קל להתקנה-מדף הקיר בגודל 11.8 אינץ 'X3.9 אינץ' X1.9 אינץ 'מורכב במלואו וניתן לתלות אותו, שטח הקיר בו יש להיתלות את המדפים הצפים ולהתקין באמצעות החומרה בחבילה. מורחים את המדפים הללו על קיר או הפיצו אותם ברחבי ביתכם כדי לספק פיתרון אחסון חזק וזול. שימוש רב -תכליתי - המדפים הצפים הבלתי נראים הללו מושלמים להצגת האמנות שלך, אלבומי תקליטים, תמונות, ספרי ילדים, פריטי אספנות צעצועים, תבלינים וכן הלאה. הם יכולים לשמש גם כמדפי אחסון אמבטיה, עוזר לך לשמור על כל מה שמאורגן בצורה מסודרת בהישג יד. אף פעם לא מחוץ לסגנון - הוסף מגע מודרני ומסוגנן לחלל המגורים שלך עם סט זה של מדפים צפים וברורים באיכות פרמיום. עיצובים מתאימים מתאימים לכל קיר ולכל סוג של סגנון עיצוב. גם מתאים מאוד למשרד, למטבח ולחדר אמבטיה. מארגן חדרים אלגנטי ושמור את החדר שלך. שירות מכירות - אנו מספקים שירות של 100% לאחר המכירה. אם יש לך צרכים או שאלות לגבי המוצר, אנא אל תהסס לפנות אלינו, ננסה כמיטב יכולתנו לפתור אותו עד שתספק, אנא היינו סמוך ובטוח לקנות!. בנייה עמידה ומוצקה - העשויה מעובי אקרילי עמיד עד 4 מ"מ, המדפים המותקנים בקיר מספקים עמיד בפני מזג אוויר מעולה והוא חזק ובטוח יותר מזכוכית. להבטיח עמידות והגנה טובים יותר מפני פגיעה ושבירה בלתי צפויים. קל להתקנה-מדף הקיר בגודל 11.8 אינץ 'X3.9 אינץ' X1.9 אינץ 'מורכב במלואו וניתן לתלות אותו, שטח הקיר בו יש להיתלות את המדפים הצפים ולהתקין באמצעות החומרה בחבילה. מורחים את המדפים הללו על קיר או הפיצו אותם ברחבי ביתכם כדי לספק פיתרון אחסון חזק וזול. שימוש רב -תכליתי - המדפים הצפים הבלתי נראים הללו מושלמים להצגת האמנות שלך, אלבומי תקליטים, תמונות, ספרי ילדים, פריטי אספנות צעצועים, תבלינים וכן הלאה. הם יכולים לשמש גם כמדפי אחסון אמבטיה, עוזר לך לשמור על כל מה שמאורגן בצורה מסודרת בהישג יד. אף פעם לא מחוץ לסגנון - הוסף מגע מודרני ומסוגנן לחלל המגורים שלך עם סט זה של מדפים צפים וברורים באיכות פרמיום. עיצובים מתאימים מתאימים לכל קיר ולכל סוג של סגנון עיצוב. גם מתאים מאוד למשרד, למטבח ולחדר אמבטיה. מארגן חדרים אלגנטי ושמור את החדר שלך. שירות מכירות - אנו מספקים שירות של 100% לאחר המכירה. אם יש לך צרכים או שאלות לגבי המוצר, אנא אל תהסס לפנות אלינו, ננסה כמיטב יכולתנו לפתור אותו עד שתספק, אנא היינו סמוך ובטוח לקנות!. שם : חומר משלבים אקרילי : עובי אקריליק -פרודוק : 4 מ"מ Quantity : 2 תוצר גודל : 30 * 10 * 5 ס"מ.


אודות המוצר

מבצעים דומים