• המחיר המעולה
  • חדש
סט מותג ברווז שחור של 2 כוסות שטיפה מיקרופייבר! צדדים אלטרנטיביים לניקוי אלטרנטיבי! אצבע ופשוט מיט - 3 צבעים שונים! בטוח לכל המשטחים!

סט מותג ברווז שחור של 2 כוסות שטיפה מיקרופייבר! צדדים אלטרנטיביים לניקוי אלטרנטיבי! אצבע ופשוט מיט - 3 צבעים שונים! בטוח לכל המשטחים!

 
ILS 0.67

כמות
בחנות.

כולל 2 כפפות לשטוף מיקרופייבר! פרימיום כפול דו צדדי מיקרופייבר שניל שטיפת מכוניות לכביסה, אבק או ניקוי כלי רכב או סביב הבית. צבעים מוצגים - כחול. שריטות בחינם : ללא מוך וללא מערבבים, בטוחים על צבע ומשטחים עדינים אחרים. רב-שימושים : זה יהיה עוזר מושלם לשטיפה, שעווה, אבק וליטוש כלי רכב ומשק הבית שלך, להשתמש רטוב או יבש, כמו מכונית, עץ, מראות, ריהוט חסכוני ומעשי. כולל 2 כפפות לשטוף מיקרופייבר! פרימיום כפול דו צדדי מיקרופייבר שניל שטיפת מכוניות לכביסה, אבק או ניקוי כלי רכב או סביב הבית. צבעים מוצגים - כחול. שריטות בחינם : ללא מוך וללא מערבבים, בטוחים על צבע ומשטחים עדינים אחרים. רב-שימושים : זה יהיה עוזר מושלם לשטיפה, שעווה, אבק וליטוש כלי רכב ומשק הבית שלך, להשתמש רטוב או יבש, כמו מכונית, עץ, מראות, ריהוט חסכוני ומעשי. כפפות מיקרופייבר אלה הן הבחירה הטובה ביותר לשטיפת רכב! כולל צבעים בהירים לתיאום סבונים ומנקים! מיטה אצבעית ליד הימנית מושלמת להחזקת חפצים בזמן הכביסה! צד אחד מושלם לכביסה והצד השני לייבוש! האצבעות הנפוחות מחזיקות המון מי סבון המציעים שטיפה מובחרת השומרת על סבון בין הכוס לצבע, ומפחיתה את החיכוך ומשפרת את הגימור. ניתן להשתמש במיטה זו גם יבשה, משיכה ומחזקת אבק בחוזקה באחיזתו. פשוט למכונת הכביסה, והם יוצאים כמו חדשים.


אודות המוצר

מבצעים דומים